čtvrtek 27. prosince 2007
pondělí 24. prosince 2007

VÁNOCE V ČÍSLECH
Podle průzkumu se letošní výdaje obyvatel ČR za vánoční dárky budou v průměru pohybovat kolem 7735 korun. Maximální hodnotou, kterou jsou Češi ochotni za vánoční dárky utratit, byla (v průzkumu) částka 60.000 korun. Minimální částka je pak 200 korun. Nejpočetnější skupinou byli v průzkumu lidé, kteří letos za dárky pro své blízké vydají 5000 korun (16,4 procenta respondentů)
Mezi nejčastější vánoční dárky bude patřit oblečení a obuv, jejichž nákup letos plánuje 36,3 procenta účastníků průzkumu. Na druhém místě z hlediska preference vánočních dárků skončila kosmetika a drogistické zboží. Tento sortiment uvádělo 30,5 procenta respondentů. Na třetím místě se umístilyhračky, které zmínilo 15,3 procenta oslovených respondentů. Zhruba pětina lidí ale na konci října ještě nevěděla, čím své blízké na Štědrý den obdarují.
Mezi nejčastější vánoční dárky bude patřit oblečení a obuv, jejichž nákup letos plánuje 36,3 procenta účastníků průzkumu. Na druhém místě z hlediska preference vánočních dárků skončila kosmetika a drogistické zboží. Tento sortiment uvádělo 30,5 procenta respondentů. Na třetím místě se umístilyhračky, které zmínilo 15,3 procenta oslovených respondentů. Zhruba pětina lidí ale na konci října ještě nevěděla, čím své blízké na Štědrý den obdarují.
čtvrtek 20. prosince 2007
Why you think the net was born? :-)
Myslim si že docela zajímavý video...když máte volnou chvíli, tak to shlídněte...já se na to můžu dívat pořád dokola
středa 19. prosince 2007
o paníčitelkách:-P.. s rezervou

Paníčitelka je dle psychiatrických standardů klasická diagnóza neuspokojené, životem zklamané ženy. Dřívější označení soužkačitelka (zkráceně též souška, v 5.p souško, v muž.r. souhu) zmizelo společně s nápojem cikorka, mončičáky a céčky:-D
Paníčitelky (Anglicky Bitchers, Polsky Baby Pzrebyteczne) slouží neznámému účelu v budovách hněvu a každých 45 minut se shlukují k tajným konspiračním schůzkám ve sborovně, kde se probírají světonázorové otázky, jako:
- co budeš dnes vařit na večeři?
- ta fialová sukně je úžasná
- žeprý tvojého starého viděli předevčírem ožralého jako..eh hodně
Zatímco druhý den si mnohdy smlsnou na žácích otázkami:
- jaký je logaritmus o?
- kolik obyvatel má stát Vysočina?
- kolik dětí měl L. Brežněv?
- měl Leonid Brežněv víc funkcí než kalkulačka?
- kde leží stát Belize?
no..ale hlavně, že se máme rádi:-))) hezký Vánoce přeje též tereeZz:-P
Pro zasmání..
Naštval vás někdo v práci, ve škole? Prudí vás rodiče? Nedávají vaše oblíbené pořady v televizi? Nelíbí se vám televizní reklamy? Máte už po krk všeho toho shonu moderní doby? Nepřišel k vám jěžíšek? Pánové, chodíte často?? Či máte jiné problémy?? Nabízím vám všem..lidem každého věku, pohlaví i náboženského vyznání, Snadnou a bezplatnou pomoc, stačí pouze kliknout na titulek tohoto článku.....můžete dát svému problému sbohem..vybít se...aniž bychom někomu či něčemu ve skutečnosti ublížili..vřele doporučuji ;-)Enjoey it!
úterý 18. prosince 2007
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)


